•  televizní spoty, rádiové spoty, plošná reklama

 

  • pozvánky na akce

  

  • sponzoring pořadů

 

  • soutěže

 

  • odvysílání PP pořadů

 

  • mediální servis měst a obcí

 

  • výroba pořadu dle zadání

 

  • přímé přenosy z akcí

 

  • komplexní reklamní kampaně a mediální servis

mediální poradenství, mediální trénink včetně práce před kamerou a mikrofonem v našem studiu, tiskové zprávy,  návrhy a realizace cross mediálních kampaní, letecké práce s drony, filmová a televizní tvorba

 

mediální poradenství

Poradenská činnost navazuje na předchozí zorientování se klienta v médiích a společně pak agenturně řešíme spolupráci zejména v oblasti PR. Nedílnou součástí je mediální servis, který zahrnuje zpracování např. tiskové zprávy či jiných veřejných výstupů pro sdělovací prostředky. Tato spolupráce ale zahrnuje také kompletní dodávku mediálních projektů jako např. komunikačních webových portálů a blogů, pro které připravíme zakázkový obsah (copywriting atd.)

S mediální produkcí na podporu byznysu a posílení znělky či jména souvisí návrhy a realizace cross mediálních kampaní v rámci JC media i mimo naše projekty. Klientům pomůžeme efektivně dostat vlastní obsah do médií ve správně nastaveném komunikačním mixu. 

 

mediální trénink a školení

Vhodný model spolupráce pro jednotlivce, například z řad politiků, firem a neziskových organizací. V rámci individuálních či skupinových konzultací se klient sám naučí práci před kamerou, s mikrofonem atd. a pochopí tak roli novináře a jeho postupy. 

Pro školení a trénink máme k dispozici vlastní profesionálně řešené studio.

Mediální trénink je vhodný například také pro školy, které mají zájem nabídnout svým žákům širší rozsah mediálního vzdělávání, než jen jeho povinnou část v rámci ŠVP (viz mediální výchova). Z dostupného vybavení, know how a kvalifikace našich školitelů vyplývá také možnost získání potvrzení pro praxi pro žáky a studenty. 

 

filmová a televizní tvorba

Televize jižní Čechy a její produkční společnost jsou producenty filmů a televizních pořadů a spolupracují s dalšími filmovými i televizními produkcemi. Navrhneme a zajistíme účast na těchto projektech jako partneři, koproducenti, zajistíme účast na natáčení i výstupy v podobě dokumentů a fotografií.

 

letecké práce A2 Specific

Poskytujeme kompletní servis pro leteckou fotografii z dronu. Disponujeme nejnovějšími drony na trhu, pečlivě vybrané zejména z hlediska mediální produkce - špičkové kamery pro fotografie i video. Natočíme pro Vás nejen videozáznam ze vzduchu a pořídíme letecké fotografie, ale veškeré materiály sami zpracujeme do finální podoby pro mediální prezentaci. 

Naši piloti jsou držiteli nejen základního oprávnění A1 a A3, ale také oprávnění A2 a Specific, které jsou nutné pro provoz dronů v "zakázaných" zónách. Pravidelně řešíme povolení k létání s příslušnými orgány a institucemi. 

V oblasti dronového létání poskytujeme také konzultace a školení a v případě zájmu jsme schopni zajistit i letecké zážitkové programy - pilotem dronu na zkoušku či předvedení různých modelů dronů v praxi.